Ongeval in Leeuwarden aan de Coopmansstraat
Leeuwarden - Op zondag 23 februari is er om 5:01 's morgens vroeg een melding binnengekomen op de lokale meldkamer in verband met een ongeval in Leeuwarden aan de Coopmansstraat. De brandweer is direct met spoed uitgerukt naar deze locatie op de Coopmansstraat.
Leeuwarden is een plaats in de provincie Friesland en is onderdeel van de veiligheidsregio Friesland. De melding van ongeval is via de P2000 meldkamer van deze regio verstuurd naar de lokale brandweereenheid. Deze hulpdienst is daarop met spoed uitgerukt naar de Coopmansstraat. De melding is ook verzonden naar: HOfficier van Dienst Rogs Noord en Monitorcode Frysln.
De melding, met de volgende inhoud: "P 1 BNN-01 Ongeval gev. stof (Gaslekkage) (binnen) Coopmansstraat Leeuwarden 026193", is op hetzelfde moment ook verzonden naar de P2000 ontvangers met de nummers: 300010,300055,2029580.
Meer details
Meldkamer: Brandweer Noord-Nederland, incidentkanaal 1 Ongeval Gevaarlijke stof (Gaslekkage) (binnen) 026193
-
Tijdstipzondag 23 februari 2025 - 5:01:56
-
MeldingMeldkamer: Brandweer Noord-Nederland, incidentkanaal 1 Ongeval Gevaarlijke stof (Gaslekkage) (binnen) 026193
-
Originele MeldingP 1 BNN-01 Ongeval gev. stof (Gaslekkage) (binnen) Coopmansstraat Leeuwarden 026193
-
PrioriteitSpoed (P 1)
-
HulpdienstBrandweer
-
Provincie
-
Veiligheidsregio
-
PlaatsLeeuwarden (Gemeente Leeuwarden)
-
Straat
-
AdresLeeuwarden, Coopmansstraat
-
Oproep voor:
- HOfficier van Dienst Rogs Noord (capcode: 300010)
- Monitorcode Frysln (capcode: 300055)