Ambulance met spoed naar incident in Baexem aan de Lindelaan

Baexem - Op donderdag 20 februari is er om 8:37 's morgens een melding binnengekomen op de lokale meldkamer in verband met een incident in Baexem aan de Lindelaan. De ambulance is direct met spoed uitgerukt naar deze locatie op de Lindelaan.

Baexem is een plaats in de gemeente Leudal in de provincie Limburg en is onderdeel van de veiligheidsregio Limburg-Noord. De melding van dit incident is via de P2000 meldkamer van deze regio verstuurd naar de lokale ambulance-eenheid. Deze hulpdienst is daarop met spoed uitgerukt naar de Lindelaan. De melding is ook verzonden naar: 3de Ambulance.

De melding, met de volgende inhoud: "A1 Lindelaan Baexem 16109", is op hetzelfde moment ook verzonden naar de P2000 ontvangers met de nummers: 1020186.

Meer details

16109
  • Tijdstip
    donderdag 20 februari 2025 - 8:37:32
  • Melding
    16109
  • Originele Melding
    A1 Lindelaan Baexem 16109
  • Prioriteit
    Spoed (A1)
  • Hulpdienst
    Ambulance
  • Provincie
  • Veiligheidsregio
  • Plaats
    Baexem (Gemeente Leudal)
  • Straat
  • Adres
    Baexem, Lindelaan
  • Oproep voor:
    • 3de Ambulance (capcode: 1020186)