Ongeval met letsel in Veendam aan de Prins Hendrikplein
Veendam - Op zondag 22 oktober is er om 13:30 's middags een melding binnengekomen op de lokale meldkamer in verband met een ongeval met letsel in Veendam aan de Prins Hendrikplein. De politie is direct met gepaste spoed uitgerukt naar deze locatie op de Prins Hendrikplein.
Veendam is een plaats in de provincie Groningen en is onderdeel van de veiligheidsregio Groningen. De melding van ongeval met letsel is via de P2000 meldkamer van deze regio verstuurd naar de lokale politie-eenheid. Deze hulpdienst is daarop met gepaste spoed uitgerukt naar de Prins Hendrikplein.
De melding, met de volgende inhoud: "Ongeval/Wegvervoer/Letsel prio 2 Veendam Prins Hendrikplein", is op hetzelfde moment ook verzonden naar de P2000 ontvangers met de nummers: 430112.
Meer details
Ongeval/Wegvervoer/Letsel
-
Tijdstipzondag 22 oktober 2023 - 13:30:39
-
MeldingOngeval/Wegvervoer/Letsel
-
Originele MeldingOngeval/Wegvervoer/Letsel prio 2 Veendam Prins Hendrikplein
-
PrioriteitGepaste Spoed (PRIO 2)
-
HulpdienstPolitie
-
Provincie
-
Veiligheidsregio
-
Plaats
-
Straat
-
AdresVeendam, Prins Hendrikplein
-
Oproep voor: