Ambulance met gepaste spoed naar incident in Angeren aan de Beatrixstraat
Angeren - Op zondag 2 januari is er om 1:21 's nachts een melding binnengekomen op de lokale meldkamer in verband met een incident in Angeren aan de Beatrixstraat. De ambulance is direct met gepaste spoed uitgerukt naar deze locatie op de Beatrixstraat.
Angeren is een plaats in de gemeente Lingewaard in de provincie Gelderland en is onderdeel van de veiligheidsregio Gelderland Midden. De melding van dit incident is via de P2000 meldkamer van deze regio verstuurd naar de lokale ambulance-eenheid. Deze hulpdienst is daarop met gepaste spoed uitgerukt naar de Beatrixstraat. De melding is ook verzonden naar: Ambulance-07-122.
De melding, met de volgende inhoud: "A2 (DIA) Beatrixstraat 6687BD Angeren 620", is op hetzelfde moment ook verzonden naar de P2000 ontvangers met de nummers: 920122.
Meer details
Directe inzet 620
-
Tijdstipzondag 02 januari 2022 - 1:21:12
-
MeldingDirecte inzet 620
-
Originele MeldingA2 (DIA) Beatrixstraat 6687BD Angeren 620
-
PrioriteitGepaste Spoed (A2)
-
HulpdienstAmbulance
-
Provincie
-
Veiligheidsregio
-
PlaatsAngeren (Gemeente Lingewaard)
-
Straat
-
AdresAngeren, Beatrixstraat
-
Oproep voor:
- Ambulance-07-122 (capcode: 920122)