Dier in de problemen in Dordrecht aan de Zuidhaven
Dordrecht - Op dinsdag 29 september is er om 19:26 's avonds een melding binnengekomen op de lokale meldkamer in verband met een dier in de problemen in Dordrecht aan de Zuidhaven. De politie is direct uitgerukt naar deze locatie op de Zuidhaven.
Dordrecht is een plaats in de provincie Zuid-Holland en is onderdeel van de veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid. De melding van dier in de problemen is via de P2000 meldkamer van deze regio verstuurd naar de lokale politie-eenheid. Deze hulpdienst is daarop uitgerukt naar de Zuidhaven. De melding is ook verzonden naar: Politie VRR - GMK Persalarm Politie.
De melding, met de volgende inhoud: "2 Dier in problemen Zuidhaven Dordrecht ICnum 495259", is op hetzelfde moment ook verzonden naar de P2000 ontvangers met de nummers: 1430020.
Meer details
2 Dier in problemen ICnum 495259
-
Tijdstipdinsdag 29 september 2020 - 19:26:46
-
Melding2 Dier in problemen ICnum 495259
-
Originele Melding2 Dier in problemen Zuidhaven Dordrecht ICnum 495259
-
Prioriteit()
-
HulpdienstPolitie
-
Provincie
-
Veiligheidsregio
-
Plaats
-
Straat
-
AdresDordrecht, Zuidhaven
-
Oproep voor:
- Politie VRR - GMK Persalarm Politie (capcode: 1430020)