Politie met gepaste spoed naar incident in Leeuwarden aan de Voorstreek
Leeuwarden - Op zondag 28 juni is er om 23:43 's avonds een melding binnengekomen op de lokale meldkamer in verband met een incident in Leeuwarden aan de Voorstreek. De politie is direct met gepaste spoed uitgerukt naar deze locatie op de Voorstreek.
Leeuwarden is een plaats in de provincie Friesland en is onderdeel van de veiligheidsregio Friesland. De melding van dit incident is via de P2000 meldkamer van deze regio verstuurd naar de lokale politie-eenheid. Deze hulpdienst is daarop met gepaste spoed uitgerukt naar de Voorstreek.
De melding, met de volgende inhoud: "Veiligheid en openbare orde/Geweld/Steekpartij prio 2 Leeuwarden Voorstreek", is op hetzelfde moment ook verzonden naar de P2000 ontvangers met de nummers: 330112.
Meer details
Veiligheid en openbare orde/Geweld/Steekpartij
-
Tijdstipzondag 28 juni 2020 - 23:43:52
-
MeldingVeiligheid en openbare orde/Geweld/Steekpartij
-
Originele MeldingVeiligheid en openbare orde/Geweld/Steekpartij prio 2 Leeuwarden Voorstreek
-
PrioriteitGepaste Spoed (PRIO 2)
-
HulpdienstPolitie
-
Provincie
-
Veiligheidsregio
-
PlaatsLeeuwarden (Gemeente Leeuwarden)
-
Straat
-
AdresLeeuwarden, Voorstreek
-
Oproep voor: