Ambulance met gepaste spoed naar incident in Baarn aan de Kerkstraat
Baarn - Op vrijdag 17 april is er om 15:35 's middags een melding binnengekomen op de lokale meldkamer in verband met een incident in Baarn aan de Kerkstraat. De ambulance is direct met gepaste spoed uitgerukt naar deze locatie op de Kerkstraat.
Baarn is een plaats in de provincie Utrecht en is onderdeel van de veiligheidsregio Utrecht. De melding van dit incident is via de P2000 meldkamer van deze regio verstuurd naar de lokale ambulance-eenheid. Deze hulpdienst is daarop met gepaste spoed uitgerukt naar de Kerkstraat. De melding is ook verzonden naar: Sololance 09 344.
De melding, met de volgende inhoud: "A2 Kerkstraat/Eemweg Baarn", is op hetzelfde moment ook verzonden naar de P2000 ontvangers met de nummers: 726564.
Meer details
-
Tijdstipvrijdag 17 april 2015 - 15:35:42
-
Melding
-
Originele MeldingA2 Kerkstraat/Eemweg Baarn
-
PrioriteitGepaste Spoed (A2)
-
HulpdienstAmbulance
-
Provincie
-
Veiligheidsregio
-
Plaats
-
Straat
-
AdresBaarn, Kerkstraat
-
Oproep voor:
- Sololance 09 344 (capcode: 726564)