Wateroverlast in Veenendaal aan de Corridor
Veenendaal - Op maandag 23 februari is er om 21:28 's avonds een melding binnengekomen op de lokale meldkamer in verband met een wateroverlast in Veenendaal aan de Corridor. De brandweer is direct met gepaste spoed uitgerukt naar deze locatie op de Corridor.
Veenendaal is een plaats in de provincie Utrecht en is onderdeel van de veiligheidsregio Utrecht. De melding van wateroverlast is via de P2000 meldkamer van deze regio verstuurd naar de lokale brandweereenheid. Deze hulpdienst is daarop met gepaste spoed uitgerukt naar de Corridor. De melding is ook verzonden naar: Monitorcode RAC, Bemanning HW A2 en Heuvelrug - monitorcode.
De melding, met de volgende inhoud: "P 2 WATEROVERLAST Corridor VND Eenh:", is op hetzelfde moment ook verzonden naar de P2000 ontvangers met de nummers: 706001,708810,709562,2029568.
Meer details
WATEROVERLAST Eenheid
-
Tijdstipmaandag 23 februari 2015 - 21:28:29
-
MeldingWATEROVERLAST Eenheid
-
Originele MeldingP 2 WATEROVERLAST Corridor VND Eenh:
-
PrioriteitGepaste Spoed (P 2)
-
HulpdienstBrandweer
-
Provincie
-
Veiligheidsregio
-
PlaatsVeenendaal (Gemeente Veenendaal)
-
Straat
-
AdresVeenendaal, Corridor
-
Oproep voor:
- Monitorcode RAC (capcode: 706001)
- Bemanning HW A2 (capcode: 708810)
- Heuvelrug - monitorcode (capcode: 709562)