Politie met gepaste spoed naar incident in Alphen aan de Doorbraakdijk
Alphen - Op vrijdag 20 februari is er om 16:00 's middags een melding binnengekomen op de lokale meldkamer in verband met een incident in Alphen aan de Doorbraakdijk. De politie is direct met gepaste spoed uitgerukt naar deze locatie op de Doorbraakdijk.
Alphen is een plaats in de gemeente West Maas en Waal in de provincie Gelderland en is onderdeel van de veiligheidsregio Gelderland-Zuid. De melding van dit incident is via de P2000 meldkamer van deze regio verstuurd naar de lokale politie-eenheid. Deze hulpdienst is daarop met gepaste spoed uitgerukt naar de Doorbraakdijk. De melding is ook verzonden naar: persinformatie regionaal.
De melding, met de volgende inhoud: "P: 2 Doorbraakdijk Alphen GE Incident", is op hetzelfde moment ook verzonden naar de P2000 ontvangers met de nummers: 933350.
Meer details
GE Incident
-
Tijdstipvrijdag 20 februari 2015 - 16:00:59
-
MeldingGE Incident
-
Originele MeldingP: 2 Doorbraakdijk Alphen GE Incident
-
PrioriteitGepaste Spoed (P: 2)
-
HulpdienstPolitie
-
Provincie
-
Veiligheidsregio
-
PlaatsAlphen (Gemeente West Maas en Waal)
-
Straat
-
AdresAlphen, Doorbraakdijk
-
Oproep voor:
- persinformatie regionaal (capcode: 933350)