Persoon of meerdere personen opgesloten in lift in Amstelveen aan de Michiel van Miereveldlaan

Amstelveen - Op vrijdag 21 maart is er om 22:02 's avonds een melding binnengekomen op de lokale meldkamer in verband met een persoon of meerdere personen opgesloten in lift in Amstelveen aan de Michiel van Miereveldlaan. De brandweer is direct met gepaste spoed uitgerukt naar deze locatie op de Michiel van Miereveldlaan.

Amstelveen is een plaats in de provincie Noord-Holland en is onderdeel van de veiligheidsregio Amsterdam-Amstelland. De melding van persoon of meerdere personen opgesloten in lift is via de P2000 meldkamer van deze regio verstuurd naar de lokale brandweereenheid. Deze hulpdienst is daarop met gepaste spoed uitgerukt naar de Michiel van Miereveldlaan. De melding is ook verzonden naar: Officieren Spoed, Persoonlijke Code en Monitorcode.

De melding, met de volgende inhoud: "P 2 BAD-01 Liftopsluiting Michiel van Miereveldlaan Amstelveen 135131", is op hetzelfde moment ook verzonden naar de P2000 ontvangers met de nummers: 100111,100191,102998,2029580.

Meer details

Meldkamer: Brandweer regio Amsterdam, incidentkanaal 1 Liftopsluiting 135131
  • Tijdstip
    vrijdag 21 maart 2025 - 22:02:31
  • Melding
    Meldkamer: Brandweer regio Amsterdam, incidentkanaal 1 Liftopsluiting 135131
  • Originele Melding
    P 2 BAD-01 Liftopsluiting Michiel van Miereveldlaan Amstelveen 135131
  • Prioriteit
    Gepaste Spoed (P 2)
  • Hulpdienst
    Brandweer
  • Provincie
  • Veiligheidsregio
  • Plaats
    Amstelveen (Gemeente Amstelveen)
  • Straat
  • Adres
    Amstelveen, Michiel van Miereveldlaan
  • Oproep voor:
    • Officieren Spoed (capcode: 100111)
    • Persoonlijke Code (capcode: 100191)
    • Monitorcode (capcode: 102998)