Brandweer met gepaste spoed naar incident in Beek aan de Wethouder Sangersstraat
Beek - Op woensdag 19 maart is er om 15:39 's middags een melding binnengekomen op de lokale meldkamer in verband met een incident in Beek aan de Wethouder Sangersstraat. De brandweer is direct met gepaste spoed uitgerukt naar deze locatie op de Wethouder Sangersstraat.
Beek is een plaats in de provincie Limburg en is onderdeel van de veiligheidsregio Zuid-Limburg. De melding van dit incident is via de P2000 meldkamer van deze regio verstuurd naar de lokale brandweereenheid. Deze hulpdienst is daarop met gepaste spoed uitgerukt naar de Wethouder Sangersstraat. De melding is ook verzonden naar: Gemeentelijke functies - Monitorcode.
De melding, met de volgende inhoud: "P 2 Heralarmering Dienstverlening Wethouder Sangersstraat Beek LI", is op hetzelfde moment ook verzonden naar de P2000 ontvangers met de nummers: 1003409,1005998,2029572.
Meer details
Heralarmering Dienstverlening LI
-
Tijdstipwoensdag 19 maart 2025 - 15:39:38
-
MeldingHeralarmering Dienstverlening LI
-
Originele MeldingP 2 Heralarmering Dienstverlening Wethouder Sangersstraat Beek LI
-
PrioriteitGepaste Spoed (P 2)
-
HulpdienstBrandweer
-
Provincie
-
Veiligheidsregio
-
Plaats
-
Straat
-
AdresBeek, Wethouder Sangersstraat
-
Oproep voor:
- Gemeentelijke functies - Monitorcode (capcode: 1005998)