Brandweer met gepaste spoed naar incident in Loenen aan de Vecht aan de Bastertlaan

Loenen aan de Vecht - Op vrijdag 14 maart is er om 18:29 's avonds een melding binnengekomen op de lokale meldkamer in verband met een incident in Loenen aan de Vecht aan de Bastertlaan. De brandweer is direct met gepaste spoed uitgerukt naar deze locatie op de Bastertlaan.

Loenen aan de Vecht is een plaats in de gemeente Stichtse Vecht in de provincie Utrecht en is onderdeel van de veiligheidsregio Utrecht. De melding van dit incident is via de P2000 meldkamer van deze regio verstuurd naar de lokale brandweereenheid. Deze hulpdienst is daarop met gepaste spoed uitgerukt naar de Bastertlaan. De melding is ook verzonden naar: Monitorcode RAC, Stichtse Venen - post a/d Vecht - blusgroep en Stichtse Venen - a/d Vecht - brugwachter.

De melding, met de volgende inhoud: "P 2 Stank/hind. lucht Bastertlaan Loenen aan de Vecht 093831", is op hetzelfde moment ook verzonden naar de P2000 ontvangers met de nummers: 706001,707263,707269,2029571.

Meer details

Stank/hind. lucht 093831
  • Tijdstip
    vrijdag 14 maart 2025 - 18:29:26
  • Melding
    Stank/hind. lucht 093831
  • Originele Melding
    P 2 Stank/hind. lucht Bastertlaan Loenen aan de Vecht 093831
  • Prioriteit
    Gepaste Spoed (P 2)
  • Hulpdienst
    Brandweer
  • Provincie
  • Veiligheidsregio
  • Plaats
  • Straat
  • Adres
    Loenen aan de Vecht, Bastertlaan
  • Oproep voor:
    • Monitorcode RAC (capcode: 706001)
    • Stichtse Venen - post a/d Vecht - blusgroep (capcode: 707263)
    • Stichtse Venen - a/d Vecht - brugwachter (capcode: 707269)