Reanimatie in Numansdorp aan de Numansgors
Numansdorp - Op maandag 24 februari is er om 19:26 's avonds een melding binnengekomen op de lokale meldkamer in verband met een reanimatie in Numansdorp aan de Numansgors. De brandweer is direct uitgerukt naar deze locatie op de Numansgors.
Numansdorp is een plaats in de gemeente Hoeksche Waard in de provincie Zuid-Holland en is onderdeel van de veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid. De melding van reanimatie is via de P2000 meldkamer van deze regio verstuurd naar de lokale brandweereenheid. Deze hulpdienst is daarop uitgerukt naar de Numansgors. De melding is ook verzonden naar: Lichtkrant meldkamer Veiligheidsregio 18 Zuid-Holland Zuid, Zh-Zuid Monitorcode en KNRM Station 7522 DORzu Dordrecht-Zuid opstappers boot.
De melding, met de volgende inhoud: "Vervallen!!! Reanimatie Numansgors Numansdorp", is op hetzelfde moment ook verzonden naar de P2000 ontvangers met de nummers: 1403001,1403003,1405546,2029574.
Meer details
Vervallen!!! Reanimatie
-
Tijdstipmaandag 24 februari 2025 - 19:26:05
-
MeldingVervallen!!! Reanimatie
-
Originele MeldingVervallen!!! Reanimatie Numansgors Numansdorp
-
Prioriteit()
-
HulpdienstBrandweer
-
Provincie
-
Veiligheidsregio
-
PlaatsNumansdorp (Gemeente Hoeksche Waard)
-
Straat
-
AdresNumansdorp, Numansgors
-
Oproep voor:
- Lichtkrant meldkamer Veiligheidsregio 18 Zuid-Holland Zuid (capcode: 1403001)
- Zh-Zuid Monitorcode (capcode: 1403003)
- KNRM Station 7522 DORzu Dordrecht-Zuid opstappers boot (capcode: 1405546)