Politie met spoed naar incident in Terneuzen aan de Rooseveltlaan
Terneuzen - Op vrijdag 14 februari is er om 11:30 's morgens een melding binnengekomen op de lokale meldkamer in verband met een incident in Terneuzen aan de Rooseveltlaan. De politie is direct met spoed uitgerukt naar deze locatie op de Rooseveltlaan.
Terneuzen is een plaats in de provincie Zeeland en is onderdeel van de veiligheidsregio Zeeland. De melding van dit incident is via de P2000 meldkamer van deze regio verstuurd naar de lokale politie-eenheid. Deze hulpdienst is daarop met spoed uitgerukt naar de Rooseveltlaan.
De melding, met de volgende inhoud: "P 1 58231 Persoon te water Rooseveltlaan Terneuzen", is op hetzelfde moment ook verzonden naar de P2000 ontvangers met de nummers: 1330102,1330101.
Meer details
58231 Persoon te water
-
Tijdstipvrijdag 14 februari 2025 - 11:30:08
-
Melding58231 Persoon te water
-
Originele MeldingP 1 58231 Persoon te water Rooseveltlaan Terneuzen
-
PrioriteitSpoed (P 1)
-
HulpdienstPolitie
-
Provincie
-
Veiligheidsregio
-
Plaats
-
Straat
-
AdresTerneuzen, Rooseveltlaan
-
Oproep voor: