Voertuig te water in Assen aan de Cantharel
Assen - Op vrijdag 3 januari is er om 18:59 's avonds een melding binnengekomen op de lokale meldkamer in verband met een voertuig te water in Assen aan de Cantharel. De brandweer is direct met spoed uitgerukt naar deze locatie op de Cantharel.
Assen is een plaats in de provincie Drenthe en is onderdeel van de veiligheidsregio Drenthe. De melding van voertuig te water is via de P2000 meldkamer van deze regio verstuurd naar de lokale brandweereenheid. Deze hulpdienst is daarop met spoed uitgerukt naar de Cantharel. De melding is ook verzonden naar: Regionaal: - Veiligheidsregio Drenthe (Monitorcode).
De melding, met de volgende inhoud: "UITRUK VERVALT / DANK VOOR UW INZET / OPKOMST P 1 Voertuig te water Cantharel Assen", is op hetzelfde moment ook verzonden naar de P2000 ontvangers met de nummers: 501112,502999,2029582.
Meer details
UITRUK VERVALT / DANK VOOR UW INZET / OPKOMST Voertuig te water
-
Tijdstipvrijdag 03 januari 2025 - 18:59:25
-
MeldingUITRUK VERVALT / DANK VOOR UW INZET / OPKOMST Voertuig te water
-
Originele MeldingUITRUK VERVALT / DANK VOOR UW INZET / OPKOMST P 1 Voertuig te water Cantharel Assen
-
PrioriteitSpoed (P 1)
-
HulpdienstBrandweer
-
Provincie
-
Veiligheidsregio
-
Plaats
-
Straat
-
AdresAssen, Cantharel
-
Oproep voor:
- Regionaal: - Veiligheidsregio Drenthe (Monitorcode) (capcode: 502999)