Reanimatie in Veldhoven aan de Europalaan

Veldhoven - Op woensdag 6 november is er om 13:05 's middags een melding binnengekomen op de lokale meldkamer in verband met een reanimatie in Veldhoven aan de Europalaan. De brandweer is direct met gepaste spoed uitgerukt naar deze locatie op de Europalaan.

Veldhoven is een plaats in de provincie Noord-Brabant en is onderdeel van de veiligheidsregio Brabant-Zuidoost. De melding van reanimatie is via de P2000 meldkamer van deze regio verstuurd naar de lokale brandweereenheid. Deze hulpdienst is daarop met gepaste spoed uitgerukt naar de Europalaan. De melding is ook verzonden naar: Lichtkrant Kazerne.

De melding, met de volgende inhoud: "P 2 (Intrekken Alarm Brw) Reanimatie Europalaan Veldhoven", is op hetzelfde moment ook verzonden naar de P2000 ontvangers met de nummers: 1108540,1108598,2029575.

Meer details

(Intrekken Alarm Brandweer) Reanimatie
  • Tijdstip
    woensdag 06 november 2024 - 13:05:43
  • Melding
    (Intrekken Alarm Brandweer) Reanimatie
  • Originele Melding
    P 2 (Intrekken Alarm Brw) Reanimatie Europalaan Veldhoven
  • Prioriteit
    Gepaste Spoed (P 2)
  • Hulpdienst
    Brandweer
  • Provincie
  • Veiligheidsregio
  • Plaats
    Veldhoven (Gemeente Veldhoven)
  • Straat
  • Adres
    Veldhoven, Europalaan
  • Oproep voor:
    • Lichtkrant Kazerne (capcode: 1108598)