Persoon of meerdere personen opgesloten in lift in Amsterdam aan de Rhijnspoorplein
Amsterdam - Op vrijdag 20 september is er om 10:05 's morgens een melding binnengekomen op de lokale meldkamer in verband met een persoon of meerdere personen opgesloten in lift in Amsterdam aan de Rhijnspoorplein. De brandweer is direct met gepaste spoed uitgerukt naar deze locatie op de Rhijnspoorplein.
Amsterdam is een plaats in de provincie Noord-Holland en is onderdeel van de veiligheidsregio Amsterdam-Amstelland. De melding van persoon of meerdere personen opgesloten in lift is via de P2000 meldkamer van deze regio verstuurd naar de lokale brandweereenheid. Deze hulpdienst is daarop met gepaste spoed uitgerukt naar de Rhijnspoorplein. De melding is ook verzonden naar: Kazerne Willem - Persoonlijke Code, Kazerne Zebra - Persoonlijke Code en Monitorcode.
De melding, met de volgende inhoud: "P 2 BAD-01 Liftopsluiting Hogeschool v Adam Singelgracht Rhijnspoorplein Amsterdam 133431", is op hetzelfde moment ook verzonden naar de P2000 ontvangers met de nummers: 101211,101291,102998,2029581.
Meer details
Meldkamer: Brandweer regio Amsterdam, incidentkanaal 1 Liftopsluiting Hogeschool v Adam Singelgracht 133431
-
Tijdstipvrijdag 20 september 2024 - 10:05:44
-
MeldingMeldkamer: Brandweer regio Amsterdam, incidentkanaal 1 Liftopsluiting Hogeschool v Adam Singelgracht 133431
-
Originele MeldingP 2 BAD-01 Liftopsluiting Hogeschool v Adam Singelgracht Rhijnspoorplein Amsterdam 133431
-
PrioriteitGepaste Spoed (P 2)
-
HulpdienstBrandweer
-
Provincie
-
Veiligheidsregio
-
Plaats
-
Straat
-
AdresAmsterdam, Rhijnspoorplein
-
Oproep voor:
- Kazerne Willem - Persoonlijke Code (capcode: 101211)
- Kazerne Zebra - Persoonlijke Code (capcode: 101291)
- Monitorcode (capcode: 102998)