Politie met gepaste spoed naar incident in Arnemuiden aan de Kanaaldijk
Arnemuiden - Op zaterdag 1 juni is er om 5:02 's morgens vroeg een melding binnengekomen op de lokale meldkamer in verband met een incident in Arnemuiden aan de Kanaaldijk. De politie is direct met gepaste spoed uitgerukt naar deze locatie op de Kanaaldijk.
Arnemuiden is een plaats in de gemeente Middelburg in de provincie Zeeland en is onderdeel van de veiligheidsregio Zeeland. De melding van dit incident is via de P2000 meldkamer van deze regio verstuurd naar de lokale politie-eenheid. Deze hulpdienst is daarop met gepaste spoed uitgerukt naar de Kanaaldijk.
De melding, met de volgende inhoud: "P 2 201685 Lek/zinken woonboot Kanaaldijk Arnemuiden", is op hetzelfde moment ook verzonden naar de P2000 ontvangers met de nummers: 1330102.
Meer details
201685 Lek/zinken woonboot
-
Tijdstipzaterdag 01 juni 2024 - 5:02:43
-
Melding201685 Lek/zinken woonboot
-
Originele MeldingP 2 201685 Lek/zinken woonboot Kanaaldijk Arnemuiden
-
PrioriteitGepaste Spoed (P 2)
-
HulpdienstPolitie
-
Provincie
-
Veiligheidsregio
-
PlaatsArnemuiden (Gemeente Middelburg)
-
Straat
-
AdresArnemuiden, Kanaaldijk
-
Oproep voor: