Brandweer met gepaste spoed naar incident in Weesp aan de Jozef Israëlsstraat

Weesp - Op woensdag 13 maart is er om 12:39 's middags een melding binnengekomen op de lokale meldkamer in verband met een incident in Weesp aan de Jozef Israëlsstraat. De brandweer is direct met gepaste spoed uitgerukt naar deze locatie op de Jozef Israëlsstraat.

Weesp is een plaats in de provincie Noord-Holland en is onderdeel van de veiligheidsregio Gooi en Vechtstreek. De melding van dit incident is via de P2000 meldkamer van deze regio verstuurd naar de lokale brandweereenheid. Deze hulpdienst is daarop met gepaste spoed uitgerukt naar de Jozef Israëlsstraat. De melding is ook verzonden naar: Infocodes - Infocode GRIP 2 en Monitorcode.

De melding, met de volgende inhoud: "P 2 BAD-01 OVD Graag contact AC ivm (Kleine IBGS) Stank/hind. lucht KDV Hummeloord Jozef Israelsstraat Weesp 139091", is op hetzelfde moment ook verzonden naar de P2000 ontvangers met de nummers: 102005,102998,2029568.

Meer details

Brandweer Amsterdam, incidentkanaal 1 Officier van Dienst Graag contact Alarmcentrale In verband met (Kleine IBGS) Stank/hind. lucht KDV Hummeloord 139091
  • Tijdstip
    woensdag 13 maart 2024 - 12:39:56
  • Melding
    Brandweer Amsterdam, incidentkanaal 1 Officier van Dienst Graag contact Alarmcentrale In verband met (Kleine IBGS) Stank/hind. lucht KDV Hummeloord 139091
  • Originele Melding
    P 2 BAD-01 OVD Graag contact AC ivm (Kleine IBGS) Stank/hind. lucht KDV Hummeloord Jozef Israelsstraat Weesp 139091
  • Prioriteit
    Gepaste Spoed (P 2)
  • Hulpdienst
    Brandweer
  • Provincie
  • Veiligheidsregio
  • Plaats
    Weesp (Gemeente Weesp)
  • Straat
  • Adres
    Weesp, Jozef Israëlsstraat
  • Oproep voor:
    • Infocodes - Infocode GRIP 2 (capcode: 102005)
    • Monitorcode (capcode: 102998)

 
Meldingen in de buurt