Brandweer met gepaste spoed naar incident in Weesp aan de Jozef Israëlsstraat
Weesp - Op woensdag 13 maart is er om 12:39 's middags een melding binnengekomen op de lokale meldkamer in verband met een incident in Weesp aan de Jozef Israëlsstraat. De brandweer is direct met gepaste spoed uitgerukt naar deze locatie op de Jozef Israëlsstraat.
Weesp is een plaats in de provincie Noord-Holland en is onderdeel van de veiligheidsregio Gooi en Vechtstreek. De melding van dit incident is via de P2000 meldkamer van deze regio verstuurd naar de lokale brandweereenheid. Deze hulpdienst is daarop met gepaste spoed uitgerukt naar de Jozef Israëlsstraat. De melding is ook verzonden naar: Infocodes - Infocode GRIP 2 en Monitorcode.
De melding, met de volgende inhoud: "P 2 BAD-01 OVD Graag contact AC ivm (Kleine IBGS) Stank/hind. lucht KDV Hummeloord Jozef Israelsstraat Weesp 139091", is op hetzelfde moment ook verzonden naar de P2000 ontvangers met de nummers: 102005,102998,2029568.
Meer details
Brandweer Amsterdam, incidentkanaal 1 Officier van Dienst Graag contact Alarmcentrale In verband met (Kleine IBGS) Stank/hind. lucht KDV Hummeloord 139091
-
Tijdstipwoensdag 13 maart 2024 - 12:39:56
-
MeldingBrandweer Amsterdam, incidentkanaal 1 Officier van Dienst Graag contact Alarmcentrale In verband met (Kleine IBGS) Stank/hind. lucht KDV Hummeloord 139091
-
Originele MeldingP 2 BAD-01 OVD Graag contact AC ivm (Kleine IBGS) Stank/hind. lucht KDV Hummeloord Jozef Israelsstraat Weesp 139091
-
PrioriteitGepaste Spoed (P 2)
-
HulpdienstBrandweer
-
Provincie
-
Veiligheidsregio
-
Plaats
-
Straat
-
AdresWeesp, Jozef Israëlsstraat
-
Oproep voor:
- Infocodes - Infocode GRIP 2 (capcode: 102005)
- Monitorcode (capcode: 102998)