Brandweer met gepaste spoed naar incident in Bedum aan de Oosterend
Bedum - Op woensdag 13 maart is er om 6:40 's morgens een melding binnengekomen op de lokale meldkamer in verband met een incident in Bedum aan de Oosterend. De brandweer is direct met gepaste spoed uitgerukt naar deze locatie op de Oosterend.
Bedum is een plaats in de gemeente Het Hogeland in de provincie Groningen en is onderdeel van de veiligheidsregio Groningen. De melding van dit incident is via de P2000 meldkamer van deze regio verstuurd naar de lokale brandweereenheid. Deze hulpdienst is daarop met gepaste spoed uitgerukt naar de Oosterend. De melding is ook verzonden naar: Zuidhorn - (Kazernealarm), Zuidhorn - (Techniek & Lichtkrant) en Zuidhorn - Monitorcode.
De melding, met de volgende inhoud: "P 2 (Intrekken Alarm Brw) Rookmelder Oosterend Bedum", is op hetzelfde moment ook verzonden naar de P2000 ontvangers met de nummers: 400248,400249,401998,2029568.
Meer details
(Intrekken Alarm Brandweer) Rookmelder
-
Tijdstipwoensdag 13 maart 2024 - 6:40:29
-
Melding(Intrekken Alarm Brandweer) Rookmelder
-
Originele MeldingP 2 (Intrekken Alarm Brw) Rookmelder Oosterend Bedum
-
PrioriteitGepaste Spoed (P 2)
-
HulpdienstBrandweer
-
Provincie
-
Veiligheidsregio
-
PlaatsBedum (Gemeente Het Hogeland)
-
Straat
-
AdresBedum, Oosterend
-
Oproep voor:
- Zuidhorn - (Kazernealarm) (capcode: 400248)
- Zuidhorn - (Techniek & Lichtkrant) (capcode: 400249)
- Zuidhorn - Monitorcode (capcode: 401998)