Melding van koolmonoxide in Cadier en Keer aan de Willem-Alexanderstraat
Cadier en Keer - Op dinsdag 5 maart is er om 19:22 's avonds een melding binnengekomen op de lokale meldkamer in verband met een melding van koolmonoxide in Cadier en Keer aan de Willem-Alexanderstraat. De brandweer is direct met gepaste spoed uitgerukt naar deze locatie op de Willem-Alexanderstraat.
Cadier en Keer is een plaats in de gemeente Eijsden-Margraten in de provincie Limburg en is onderdeel van de veiligheidsregio Zuid-Limburg. De melding van melding van koolmonoxide is via de P2000 meldkamer van deze regio verstuurd naar de lokale brandweereenheid. Deze hulpdienst is daarop met gepaste spoed uitgerukt naar de Willem-Alexanderstraat. De melding is ook verzonden naar: TS2 en Gemeentelijke functies - Monitorcode.
De melding, met de volgende inhoud: "P 2 BLB-03 Stank/hind. lucht (koolmonoxide) Willem-Alexanderstraat Cadier en Keer 244031", is op hetzelfde moment ook verzonden naar de P2000 ontvangers met de nummers: 1004426,1005998,2029568.
Meer details
Brandweer Limburg, incidentkanaal 3 Stank/hind. lucht (koolmonoxide) 244031
-
Tijdstipdinsdag 05 maart 2024 - 19:22:49
-
MeldingBrandweer Limburg, incidentkanaal 3 Stank/hind. lucht (koolmonoxide) 244031
-
Originele MeldingP 2 BLB-03 Stank/hind. lucht (koolmonoxide) Willem-Alexanderstraat Cadier en Keer 244031
-
PrioriteitGepaste Spoed (P 2)
-
HulpdienstBrandweer
-
Provincie
-
Veiligheidsregio
-
PlaatsCadier en Keer (Gemeente Eijsden-Margraten)
-
Straat
-
AdresCadier en Keer, Willem-Alexanderstraat
-
Oproep voor:
- TS2 (capcode: 1004426)
- Gemeentelijke functies - Monitorcode (capcode: 1005998)