Persoon of meerdere personen opgesloten in lift in Capelle aan den IJssel aan de Floridaweg

Capelle aan den IJssel - Op vrijdag 21 juli is er om 15:03 's middags een melding binnengekomen op de lokale meldkamer in verband met een persoon of meerdere personen opgesloten in lift in Capelle aan den IJssel aan de Floridaweg. De brandweer is direct uitgerukt naar deze locatie op de Floridaweg.

Capelle aan den IJssel is een plaats in de provincie Zuid-Holland en is onderdeel van de veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond. De melding van persoon of meerdere personen opgesloten in lift is via de P2000 meldkamer van deze regio verstuurd naar de lokale brandweereenheid. Deze hulpdienst is daarop uitgerukt naar de Floridaweg. De melding is ook verzonden naar: VRR - Oost Od 30.1 Officier Van Dienst Od301 en VRR - GMK - Lichtkrant MKB.

De melding, met de volgende inhoud: "Contact MKB a.u.b. Liftopsluiting (OVD-B, controleur preventie) ASVZ Kaap Florida Floridaweg Capelle aan den IJssel 179193", is op hetzelfde moment ook verzonden naar de P2000 ontvangers met de nummers: 1400303,1400999,2029568.

Meer details

Contact Meldkamer Brandweer a.u.b. Liftopsluiting (Officier van Dienst Besteld Vervoer, controleur preventie) ASVZ Kaap Florida 179193
  • Tijdstip
    vrijdag 21 juli 2023 - 15:03:54
  • Melding
    Contact Meldkamer Brandweer a.u.b. Liftopsluiting (Officier van Dienst Besteld Vervoer, controleur preventie) ASVZ Kaap Florida 179193
  • Originele Melding
    Contact MKB a.u.b. Liftopsluiting (OVD-B, controleur preventie) ASVZ Kaap Florida Floridaweg Capelle aan den IJssel 179193
  • Prioriteit
    ()
  • Hulpdienst
    Brandweer
  • Provincie
  • Veiligheidsregio
  • Plaats
  • Straat
  • Adres
    Capelle aan den IJssel, Floridaweg
  • Oproep voor:
    • VRR - Oost Od 30.1 Officier Van Dienst Od301 (capcode: 1400303)
    • VRR - GMK - Lichtkrant MKB (capcode: 1400999)

 
Meldingen in de buurt