Melding van gaslucht in Baarlo aan de Bong
Baarlo - Op dinsdag 25 april is er om 13:04 's middags een melding binnengekomen op de lokale meldkamer in verband met een melding van gaslucht in Baarlo aan de Bong. De brandweer is direct met spoed uitgerukt naar deze locatie op de Bong.
Baarlo is een plaats in de gemeente Peel en Maas in de provincie Limburg en is onderdeel van de veiligheidsregio Limburg-Noord. De melding van melding van gaslucht is via de P2000 meldkamer van deze regio verstuurd naar de lokale brandweereenheid. Deze hulpdienst is daarop met spoed uitgerukt naar de Bong. De melding is ook verzonden naar: Gemeentelijke functies - Monitorcode.
De melding, met de volgende inhoud: "P 1 BLB-03 HV overig (Gas lekkage) (gaslucht) (binnen) Bong Baarlo LI", is op hetzelfde moment ook verzonden naar de P2000 ontvangers met de nummers: 1002731,1005998,1033002,2029568.
Meer details
BLB-03 Hulpverlening overig (Gas lekkage) (gaslucht) (binnen) LI
-
Tijdstipdinsdag 25 april 2023 - 13:04:52
-
MeldingBLB-03 Hulpverlening overig (Gas lekkage) (gaslucht) (binnen) LI
-
Originele MeldingP 1 BLB-03 HV overig (Gas lekkage) (gaslucht) (binnen) Bong Baarlo LI
-
PrioriteitSpoed (P 1)
-
HulpdienstBrandweer
-
Provincie
-
Veiligheidsregio
-
PlaatsBaarlo (Gemeente Peel en Maas)
-
Straat
-
AdresBaarlo, Bong
-
Oproep voor:
- Gemeentelijke functies - Monitorcode (capcode: 1005998)
- (capcode: 1033002)