Ambulance met gepaste spoed naar incident in Beegden aan de Leukenhof
Beegden - Op maandag 23 augustus is er om 8:31 's morgens een melding binnengekomen op de lokale meldkamer in verband met een incident in Beegden aan de Leukenhof. De ambulance is direct met gepaste spoed uitgerukt naar deze locatie op de Leukenhof.
Beegden is een plaats in de gemeente Maasgouw in de provincie Limburg en is onderdeel van de veiligheidsregio Limburg-Noord. De melding van dit incident is via de P2000 meldkamer van deze regio verstuurd naar de lokale ambulance-eenheid. Deze hulpdienst is daarop met gepaste spoed uitgerukt naar de Leukenhof. De melding is ook verzonden naar: 3de Ambulance.
De melding, met de volgende inhoud: "A2 Leukenhof Beegden 70272", is op hetzelfde moment ook verzonden naar de P2000 ontvangers met de nummers: 1020186.
Meer details
70272
-
Tijdstipmaandag 23 augustus 2021 - 8:31:55
-
Melding70272
-
Originele MeldingA2 Leukenhof Beegden 70272
-
PrioriteitGepaste Spoed (A2)
-
HulpdienstAmbulance
-
Provincie
-
Veiligheidsregio
-
Plaats
-
Straat
-
AdresBeegden, Leukenhof
-
Oproep voor:
- 3de Ambulance (capcode: 1020186)