Dier in de problemen in Amsterdam aan de Lavendelstraat
Amsterdam - Op zaterdag 17 juli is er om 17:07 's middags een melding binnengekomen op de lokale meldkamer in verband met een dier in de problemen in Amsterdam aan de Lavendelstraat. De brandweer is direct met gepaste spoed uitgerukt naar deze locatie op de Lavendelstraat.
Amsterdam is een plaats in de provincie Noord-Holland en is onderdeel van de veiligheidsregio Amsterdam-Amstelland. De melding van dier in de problemen is via de P2000 meldkamer van deze regio verstuurd naar de lokale brandweereenheid. Deze hulpdienst is daarop met gepaste spoed uitgerukt naar de Lavendelstraat. De melding is ook verzonden naar: Kazerne IJsbrand - Persoonlijke Code, Kazerne Nico - Persoonlijke Code en Monitorcode.
De melding, met de volgende inhoud: "P 2 BAD-01 Dier in problemen Bremstraat , Lavendelstraat Amsterdam 13ALN", is op hetzelfde moment ook verzonden naar de P2000 ontvangers met de nummers: 100712,100791,102998,2029568.
Meer details
BAD-01 Dier in problemen , 13ALN
-
Tijdstipzaterdag 17 juli 2021 - 17:07:16
-
MeldingBAD-01 Dier in problemen , 13ALN
-
Originele MeldingP 2 BAD-01 Dier in problemen Bremstraat , Lavendelstraat Amsterdam 13ALN
-
PrioriteitGepaste Spoed (P 2)
-
HulpdienstBrandweer
-
Provincie
-
Veiligheidsregio
-
Plaats
-
Straat
-
AdresAmsterdam, Lavendelstraat
-
Oproep voor:
- Kazerne IJsbrand - Persoonlijke Code (capcode: 100712)
- Kazerne Nico - Persoonlijke Code (capcode: 100791)
- Monitorcode (capcode: 102998)