Ongeval met letsel in Veendam aan de Jan Salwaplein
Veendam - Op woensdag 19 mei is er om 8:57 's morgens een melding binnengekomen op de lokale meldkamer in verband met een ongeval met letsel in Veendam aan de Jan Salwaplein. De politie is direct met spoed uitgerukt naar deze locatie op de Jan Salwaplein.
Veendam is een plaats in de provincie Groningen en is onderdeel van de veiligheidsregio Groningen. De melding van ongeval met letsel is via de P2000 meldkamer van deze regio verstuurd naar de lokale politie-eenheid. Deze hulpdienst is daarop met spoed uitgerukt naar de Jan Salwaplein.
De melding, met de volgende inhoud: "Ongeval/Wegvervoer/Letsel prio 1 Veendam Indoorcentrum Veendam Jan Salwaplein", is op hetzelfde moment ook verzonden naar de P2000 ontvangers met de nummers: 430112.
Meer details
Ongeval/Wegvervoer/Letsel Indoorcentrum
-
Tijdstipwoensdag 19 mei 2021 - 8:57:37
-
MeldingOngeval/Wegvervoer/Letsel Indoorcentrum
-
Originele MeldingOngeval/Wegvervoer/Letsel prio 1 Veendam Indoorcentrum Veendam Jan Salwaplein
-
PrioriteitSpoed (PRIO 1)
-
HulpdienstPolitie
-
Provincie
-
Veiligheidsregio
-
Plaats
-
Straat
-
AdresVeendam, Jan Salwaplein
-
Oproep voor: