Ongeval met letsel in Noordlaren aan de Beslotenveenseweg
Noordlaren - Op woensdag 27 mei is er om 17:33 's middags een melding binnengekomen op de lokale meldkamer in verband met een ongeval met letsel in Noordlaren aan de Beslotenveenseweg. De politie is direct met spoed uitgerukt naar deze locatie op de Beslotenveenseweg.
Noordlaren is een plaats in de gemeente Groningen in de provincie Groningen en is onderdeel van de veiligheidsregio Groningen. De melding van ongeval met letsel is via de P2000 meldkamer van deze regio verstuurd naar de lokale politie-eenheid. Deze hulpdienst is daarop met spoed uitgerukt naar de Beslotenveenseweg.
De melding, met de volgende inhoud: "Ongeval/Wegvervoer/Letsel prio 1 Noordlaren Beslotenveenseweg", is op hetzelfde moment ook verzonden naar de P2000 ontvangers met de nummers: 430112.
Meer details
Ongeval/Wegvervoer/Letsel
-
Tijdstipwoensdag 27 mei 2020 - 17:33:58
-
MeldingOngeval/Wegvervoer/Letsel
-
Originele MeldingOngeval/Wegvervoer/Letsel prio 1 Noordlaren Beslotenveenseweg
-
PrioriteitSpoed (PRIO 1)
-
HulpdienstPolitie
-
Provincie
-
Veiligheidsregio
-
PlaatsNoordlaren (Gemeente Groningen)
-
Straat
-
AdresNoordlaren, Beslotenveenseweg
-
Oproep voor: