Ongeval met letsel in Leeuwarden aan de Nieuwekade
Leeuwarden - Op dinsdag 3 maart is er om 9:18 's morgens een melding binnengekomen op de lokale meldkamer in verband met een ongeval met letsel in Leeuwarden aan de Nieuwekade. De politie is direct met spoed uitgerukt naar deze locatie op de Nieuwekade.
Leeuwarden is een plaats in de provincie Friesland en is onderdeel van de veiligheidsregio Friesland. De melding van ongeval met letsel is via de P2000 meldkamer van deze regio verstuurd naar de lokale politie-eenheid. Deze hulpdienst is daarop met spoed uitgerukt naar de Nieuwekade.
De melding, met de volgende inhoud: "Ongeval/Wegvervoer/Letsel prio 1 Leeuwarden Nieuwekade", is op hetzelfde moment ook verzonden naar de P2000 ontvangers met de nummers: 330112.
Meer details
Ongeval/Wegvervoer/Letsel
-
Tijdstipdinsdag 03 maart 2020 - 9:18:01
-
MeldingOngeval/Wegvervoer/Letsel
-
Originele MeldingOngeval/Wegvervoer/Letsel prio 1 Leeuwarden Nieuwekade
-
PrioriteitSpoed (PRIO 1)
-
HulpdienstPolitie
-
Provincie
-
Veiligheidsregio
-
PlaatsLeeuwarden (Gemeente Leeuwarden)
-
Straat
-
AdresLeeuwarden, Nieuwekade
-
Oproep voor: