Ongeval met letsel in Leeuwarden aan de Kalverdijkje
Leeuwarden - Op woensdag 16 oktober is er om 12:17 's middags een melding binnengekomen op de lokale meldkamer in verband met een ongeval met letsel in Leeuwarden aan de Kalverdijkje. De politie is direct met spoed uitgerukt naar deze locatie op de Kalverdijkje.
Leeuwarden is een plaats in de provincie Friesland en is onderdeel van de veiligheidsregio Friesland. De melding van ongeval met letsel is via de P2000 meldkamer van deze regio verstuurd naar de lokale politie-eenheid. Deze hulpdienst is daarop met spoed uitgerukt naar de Kalverdijkje.
De melding, met de volgende inhoud: "Ongeval/Wegvervoer/Letsel prio 1 Leeuwarden De Grote Keizer Kalverdijkje", is op hetzelfde moment ook verzonden naar de P2000 ontvangers met de nummers: 330112.
Meer details
Ongeval/Wegvervoer/Letsel De Grote Keizer
-
Tijdstipwoensdag 16 oktober 2019 - 12:17:18
-
MeldingOngeval/Wegvervoer/Letsel De Grote Keizer
-
Originele MeldingOngeval/Wegvervoer/Letsel prio 1 Leeuwarden De Grote Keizer Kalverdijkje
-
PrioriteitSpoed (PRIO 1)
-
HulpdienstPolitie
-
Provincie
-
Veiligheidsregio
-
PlaatsLeeuwarden (Gemeente Leeuwarden)
-
Straat
-
AdresLeeuwarden, Kalverdijkje
-
Oproep voor: