Ambulance met gepaste spoed naar incident in Roelofarendsveen aan de Lucas van Leydenlaan
Roelofarendsveen - Op maandag 22 oktober is er om 20:26 's avonds een melding binnengekomen op de lokale meldkamer in verband met een incident in Roelofarendsveen aan de Lucas van Leydenlaan. De ambulance is direct met gepaste spoed uitgerukt naar deze locatie op de Lucas van Leydenlaan.
Roelofarendsveen is een plaats in de gemeente Kaag en Braassem in de provincie Zuid-Holland en is onderdeel van de veiligheidsregio Hollands Midden. De melding van dit incident is via de P2000 meldkamer van deze regio verstuurd naar de lokale ambulance-eenheid. Deze hulpdienst is daarop met gepaste spoed uitgerukt naar de Lucas van Leydenlaan.
De melding, met de volgende inhoud: "A2 Lucas van Leydenlaan ROELVN Directe inzet 16160", is op hetzelfde moment ook verzonden naar de P2000 ontvangers met de nummers: 1523160.
Meer details
(Directe inzet) 16160
-
Tijdstipmaandag 22 oktober 2018 - 20:26:14
-
Melding(Directe inzet) 16160
-
Originele MeldingA2 Lucas van Leydenlaan ROELVN Directe inzet 16160
-
PrioriteitGepaste Spoed (A2)
-
HulpdienstAmbulance
-
Provincie
-
Veiligheidsregio
-
PlaatsRoelofarendsveen (Gemeente Kaag en Braassem)
-
Straat
-
AdresRoelofarendsveen, Lucas van Leydenlaan
-
Oproep voor: