Ambulance met spoed naar incident in Beegden aan de Napoleonsweg

Beegden - Op zaterdag 19 mei is er om 22:33 's avonds een melding binnengekomen op de lokale meldkamer in verband met een incident in Beegden aan de Napoleonsweg. De ambulance is direct met spoed uitgerukt naar deze locatie op de Napoleonsweg.

Beegden is een plaats in de gemeente Maasgouw in de provincie Limburg en is onderdeel van de veiligheidsregio Limburg-Noord. De melding van dit incident is via de P2000 meldkamer van deze regio verstuurd naar de lokale ambulance-eenheid. Deze hulpdienst is daarop met spoed uitgerukt naar de Napoleonsweg. De melding is ook verzonden naar: 3de Ambulance.

De melding, met de volgende inhoud: "A1 N273 - Napoleonsweg Heel 40320", is op hetzelfde moment ook verzonden naar de P2000 ontvangers met de nummers: 1020186.

Meer details

40320
  • Tijdstip
    zaterdag 19 mei 2018 - 22:33:27
  • Melding
    40320
  • Originele Melding
    A1 N273 - Napoleonsweg Heel 40320
  • Prioriteit
    Spoed (A1)
  • Hulpdienst
    Ambulance
  • Provincie
  • Veiligheidsregio
  • Plaats
    Beegden (Gemeente Maasgouw)
  • Straat
  • Adres
    Beegden, Napoleonsweg
  • Oproep voor:
    • 3de Ambulance (capcode: 1020186)