Ongeval met letsel in Dronten aan de De Dommel
Dronten - Op maandag 17 juli is er om 15:55 's middags een melding binnengekomen op de lokale meldkamer in verband met een ongeval met letsel in Dronten aan de De Dommel. De politie is direct uitgerukt naar deze locatie op de De Dommel.
Dronten is een plaats in de provincie Flevoland en is onderdeel van de veiligheidsregio Flevoland. De melding van ongeval met letsel is via de P2000 meldkamer van deze regio verstuurd naar de lokale politie-eenheid. Deze hulpdienst is daarop uitgerukt naar de De Dommel. De melding is ook verzonden naar: Politie Monitorcode en Politie Persinformatie.
De melding, met de volgende inhoud: "123 De Dommel Dronten Ongeval met letsel , 2 voertuigen", is op hetzelfde moment ook verzonden naar de P2000 ontvangers met de nummers: 730000,730316,2029568.
Meer details
123 Ongeval met letsel , 2 voertuigen
-
Tijdstipmaandag 17 juli 2017 - 15:55:03
-
Melding123 Ongeval met letsel , 2 voertuigen
-
Originele Melding123 De Dommel Dronten Ongeval met letsel , 2 voertuigen
-
Prioriteit()
-
HulpdienstPolitie
-
Provincie
-
Veiligheidsregio
-
Plaats
-
Straat
-
AdresDronten, De Dommel
-
Oproep voor:
- Politie Monitorcode (capcode: 730000)
- Politie Persinformatie (capcode: 730316)