Ambulance met gepaste spoed naar incident in Lage Mierde aan de Tinnen Pot
Lage Mierde - Op maandag 3 april is er om 10:26 's morgens een melding binnengekomen op de lokale meldkamer in verband met een incident in Lage Mierde aan de Tinnen Pot. De ambulance is direct met gepaste spoed uitgerukt naar deze locatie op de Tinnen Pot 1-9.
Lage Mierde is een plaats in de gemeente Reusel-De Mierden in de provincie Noord-Brabant en is onderdeel van de veiligheidsregio Brabant-Zuidoost. De melding van dit incident is via de P2000 meldkamer van deze regio verstuurd naar de lokale ambulance-eenheid. Deze hulpdienst is daarop met gepaste spoed uitgerukt naar de Tinnen Pot.
De melding, met de volgende inhoud: "A2 5094CE 1-9 : Tinnen Pot Lage Mierde Obj: Rit: 27541", is op hetzelfde moment ook verzonden naar de P2000 ontvangers met de nummers: 1123116.
Meer details
Ritnummer: 27541
-
Tijdstipmaandag 03 april 2017 - 10:26:11
-
MeldingRitnummer: 27541
-
Originele MeldingA2 5094CE 1-9 : Tinnen Pot Lage Mierde Obj: Rit: 27541
-
PrioriteitGepaste Spoed (A2)
-
HulpdienstAmbulance
-
Provincie
-
Veiligheidsregio
-
PlaatsLage Mierde (Gemeente Reusel-De Mierden)
-
StraatTinnen Pot 1-9
-
AdresLage Mierde, Tinnen Pot 1-9
-
Oproep voor: