Dier in het water in Langbroek aan de Amerongerwetering
Langbroek - Op dinsdag 25 oktober is er om 10:22 's morgens een melding binnengekomen op de lokale meldkamer in verband met een dier in het water in Langbroek aan de Amerongerwetering. De brandweer is direct met gepaste spoed uitgerukt naar deze locatie op de Amerongerwetering.
Langbroek is een plaats in de gemeente Wijk bij Duurstede in de provincie Utrecht en is onderdeel van de veiligheidsregio Utrecht. De melding van dier in het water is via de P2000 meldkamer van deze regio verstuurd naar de lokale brandweereenheid. Deze hulpdienst is daarop met gepaste spoed uitgerukt naar de Amerongerwetering. De melding is ook verzonden naar: Monitorcode RAC, Wijk Bij Duurstede - Post Wijk Bij Duurstede Blusgroep, Wijk Bij Duurstede - Post Wijk Bij Duurstede Kazernealarm en Heuvelrug - monitorcode.
De melding, met de volgende inhoud: "P 2 DIER-TE-WATER Amerongerwetering WBD Eenh: WBD842", is op hetzelfde moment ook verzonden naar de P2000 ontvangers met de nummers: 706001,708997,708998,709562,2029568.
Meer details
DIER-TE-WATER Eenheid: WBD842
-
Tijdstipdinsdag 25 oktober 2016 - 10:22:14
-
MeldingDIER-TE-WATER Eenheid: WBD842
-
Originele MeldingP 2 DIER-TE-WATER Amerongerwetering WBD Eenh: WBD842
-
PrioriteitGepaste Spoed (P 2)
-
HulpdienstBrandweer
-
Provincie
-
Veiligheidsregio
-
PlaatsLangbroek (Gemeente Wijk bij Duurstede)
-
Straat
-
AdresLangbroek, Amerongerwetering
-
Oproep voor:
- Monitorcode RAC (capcode: 706001)
- Wijk Bij Duurstede - Post Wijk Bij Duurstede Blusgroep (capcode: 708997)
- Wijk Bij Duurstede - Post Wijk Bij Duurstede Kazernealarm (capcode: 708998)
- Heuvelrug - monitorcode (capcode: 709562)