Ongeval in Ospel aan de Broenenhoup
Ospel - Op woensdag 20 juli is er om 15:09 's middags een melding binnengekomen op de lokale meldkamer in verband met een ongeval in Ospel aan de Broenenhoup. De brandweer is direct met gepaste spoed uitgerukt naar deze locatie op de Broenenhoup 2-8.
Ospel is een plaats in de gemeente Nederweert in de provincie Limburg en is onderdeel van de veiligheidsregio Limburg-Noord. De melding van ongeval is via de P2000 meldkamer van deze regio verstuurd naar de lokale brandweereenheid. Deze hulpdienst is daarop met gepaste spoed uitgerukt naar de Broenenhoup. De melding is ook verzonden naar: Limburg - Noord - Officier van Dienst Cluster.
De melding, met de volgende inhoud: "P 2 Ongeval (GS BETROKKEN: nee) Broenenhoup 2-8 Ospel", is op hetzelfde moment ook verzonden naar de P2000 ontvangers met de nummers: 1001788.
Meer details
Ongeval (Gevaarlijke Stoffen BETROKKEN: nee)
-
Tijdstipwoensdag 20 juli 2016 - 15:09:45
-
MeldingOngeval (Gevaarlijke Stoffen BETROKKEN: nee)
-
Originele MeldingP 2 Ongeval (GS BETROKKEN: nee) Broenenhoup 2-8 Ospel
-
PrioriteitGepaste Spoed (P 2)
-
HulpdienstBrandweer
-
Provincie
-
Veiligheidsregio
-
PlaatsOspel (Gemeente Nederweert)
-
StraatBroenenhoup 2-8
-
AdresOspel, Broenenhoup 2-8
-
Oproep voor:
- Limburg - Noord - Officier van Dienst Cluster (capcode: 1001788)