Ambulance met gepaste spoed naar incident in Bosch en Duin aan de Jozef Israëlslaan
Bosch en Duin - Op zaterdag 7 november is er om 9:39 's morgens een melding binnengekomen op de lokale meldkamer in verband met een incident in Bosch en Duin aan de Jozef Israëlslaan. De ambulance is direct met gepaste spoed uitgerukt naar deze locatie op de Jozef Israëlslaan.
Bosch en Duin is een plaats in de gemeente Zeist in de provincie Utrecht en is onderdeel van de veiligheidsregio Utrecht. De melding van dit incident is via de P2000 meldkamer van deze regio verstuurd naar de lokale ambulance-eenheid. Deze hulpdienst is daarop met gepaste spoed uitgerukt naar de Jozef Israëlslaan.
De melding, met de volgende inhoud: "A2 Jozef Israelslaan Bosch en Duin", is op hetzelfde moment ook verzonden naar de P2000 ontvangers met de nummers: 726553.
Meer details
-
Tijdstipzaterdag 07 november 2015 - 9:39:41
-
Melding
-
Originele MeldingA2 Jozef Israelslaan Bosch en Duin
-
PrioriteitGepaste Spoed (A2)
-
HulpdienstAmbulance
-
Provincie
-
Veiligheidsregio
-
PlaatsBosch en Duin (Gemeente Zeist)
-
Straat
-
AdresBosch en Duin, Jozef Israëlslaan
-
Oproep voor: